Kursy giełdowe - dane z giełdy w jednym miejscu - śledzeniene na żywo - blog - pasekbiznesowy.pl

Jak czytać dane giełdowe


23/06/2015 | Autor: Przemek
Nasze narzędzie oferuje łatwy dostęp do wszelkich notowań i danych giełdowych. Dzięki naszej stronie internetowej oraz rewolucyjnej aplikacji PasekBiznesowy zawsze mogą mieć Państwo przed oczami aktualne dane giełdowe i notowania poszczególnych akcji. Akcje te znajdują się w tabeli i są ułożone w porządku alfabetycznym oraz podzielone na konkretne rynki, na których takie akcje możemy kupić bądź też sprzedać. Tabela ta jest przejrzysta i funkcjonalnie zbudowana, dzięki czemu czytanie danych giełdowych staje się o wiele łatwiejsze.

Przedstawiane dane obejmują między innymi aktualne kursy giełdowe, to znaczy ceny po jakich zawierane są transakcje na giełdzie. Określenie kursu giełdowego odbywa się na podstawie różnych czynników, takich jak zlecenia maklerskie przekazywane na giełdzie, a także podaż i popyt na dane dobro lub instrument finansowy.

Za pomocą naszej aplikacji uzyskują Państwo łatwy dostęp do notowań giełdowych, czyli zapisu w Cedule Giełdowej, który oznacza określony kurs konkretnego waloru na giełdzie papierów wartościowych. PasekBiznesowy umożliwia różne tryby prezentacji notowań, danych i kursów giełdowych dzięki czemu każdy może wybrać odpowiadającą mu formę prezentowania danych. Co więcej wybrane przez nas dane giełdowe zawsze są widoczne na ekranie komputera, nie zasłania ich żadna aplikacja, niemniej program PasekBiznesowy przyjmuje formę dodatkowego paska narzędziowego, który nie przeszkadza nam w codziennych czynnościach i jest niezwykle elastyczny w konfiguracji.