Nowe funkcjonalności w aplikacji PasekBiznesowy.pl zgodnie z Waszymi sugestiami - blog - pasekbiznesowy.pl

Udoskonalenie aplikacji


07/11/2015 | Autor: Przemek
Na wstępie bardzo dziękujemy za wszystkie przesłane do nas pomysły i sugestie oraz wyrazy wsparcia. Widzimy że aplikacja staje się coraz popularniejsza a Wy bardziej zadowoleni.

Stali użytkownicy naszej aplikacji dobrze wiedzą że prace na aplikacją pasekbiznnesowy.pl to niekończący się proces udoskonalania. Dążymy do tego aby nasza aplikacja oferowała coraz więcej funkcjonalności była bogata w treści jednocześnie zachowując prostotę użytkowania.

Pracujemy nad wprowadzeniem zaproponowanych przez Was usprawnieniami w aplikacji, w pierwszej kolejności wprowadzimy te zmiany które będą korzystne dla jak największej grupy użytkowników. Już teraz udostępniamy zaktualizowaną wersje aplikacji w której to poprawiliśmy różne drobne błędy oraz dodaliśmy kilka nowych rzeczy.

Jakie są zmiany? Rzućcie okiem na poniższą listę:
  • możliwość wyboru formatu prezentacji danych giełdowych
  • przyśpieszenie ładowania danych historycznych
  • dodanie kolorów które ułatwiają śledzenie wskaźników makroekonomicznych oraz wiadomości
  • automatyczne ukrywanie aplikacji w trybie pełnoekranowym
  • automatyczne skalowanie aplikacji przy większym DPI
  • uproszczona procedura rejestracji aplikacji

Mamy nadzieję, że szybko przekonacie się o zaletach nowej wersji i zaczniecie z niej korzystać.
Zachęcamy do korzystania z uaktualnionej wersji aplikacji, można ją pobrać z dotychczasowego miejsca, czyli wystarczy kliknąć np. na "POBIERZ" w prawym dolnym rogu ekranu.

No i na koniec, jęśli nadal macie jakieś sugestie, pytania lub wątpliwości – podzielcie się z nami pod adresem: sugestie@pasekbiznesowy.pl