Akcje giełdowe - notowania, giełda, kursy, ceny akcji spółek - pasekbiznesowy.pl

Aktualne notowania i kursy akcji

Nasz serwis internetowy umożliwia Państwu dostęp do aktualnych notowań giełdowych, prezentujemy notowania gpw w czasie rzeczywistym, które zawierają nazwę danej spółki wraz z jej skrótem, kurs z ostatniej zawartej transakcji, kurs otwarcia teoretycznego a także zmianę procentową w stosunku do poziomu otwarcia notowań. Prócz tego przedstawiamy także kurs otwarcia, kurs minimalny i maksymalny a także wolumen i obroty.

Akcje giełdowe są aktualizowane na bieżąco, w jak najkrótszym czasie, aby zawsze mieli Państwo dostęp do aktualnych informacji. Prezentujemy różnorodne akcje, które są notowane na giełdzie pochodzące z wielu sektorów, takich jak budownictwo, energetyka, finanse, przemysł farmaceutyczny czy też przemysł motoryzacyjny, dlatego dostarczamy rzetelnych oraz wiarygodnych informacji.

Jeśli interesuje Cię giełda akcje i chcesz być stale na bieżąco oraz posiadać dostęp do konkretnych informacji giełdowych to nasz serwis internetowy z całą pewnością jest dla Ciebie, tym bardziej, że oferujemy bardzo innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia bieżące śledzenie notowań giełdowych. Stworzyliśmy nową aplikację, którą można pobrać na swój komputer i która znacznie ułatwia śledzenie aktualnych akcji i notowań giełdowych. Dzięki niej nie musisz już korzystać z niewygodnej wyszukiwarki internetowej, ponieważ dostęp do wszystkich aktualnych informacji uzyskasz dzięki naszej nowoczesnej aplikacji. Znajdują się tam akcje spółek, oczywiście dbamy także o to, by w aplikacji zawsze pojawiały się aktualne ceny akcji, dzięki czemu prezentowane przez nas informacje zawsze są w stu procentach wiarygodne.

Jeżeli należysz do osób, które regularnie śledzą notowania giełdowe czy kursy akcji to nasza aplikacja z pewnością okaże się dla Ciebie niezwykle przydatnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, gdyż umożliwia ona łatwy oraz bardzo szybki dostęp do wszystkich najważniejszych informacji, takich jak wydarzenia gospodarcze, komunikaty ze spółek czy ekonomiczne wskaźniki międzynarodowe. Do wszystkich tych informacji możesz mieć dostęp z ekranu Twojego komputera, dodatkowo aplikacja nie zabiera cennego miejsca na pulpicie i nie zasłania innych ikonek, gdyż jest dostępna w formie wygodnego paska narzędziowego.

W najbliższym czasie mamy zamiar jeszcze bardziej rozbudować oferowaną aplikację, niemniej już dzisiaj za pomocą naszego programu mają Państwo dostęp do notowań z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie, giełdy BitCoin oraz giełdy Forex. W kolejnej odsłonie aplikacji planujemy rozszerzyć udostępniane dane oraz źródła kanałów informacyjnych.