Premium - wyniki giełdy, aktualne wskaźniki giełdowe i wykresy - pasekbiznesowy.pl

Zobacz co zyskujesz wybierając konto Premium

Wybierając konto Premium wspierasz młodą polską firmę!

 

Konto Standard
0 PLN
Konto Premium
9,98 PLN/mies
Notowania instrumentów finansowych
Aplikacja zintegrowana z systemem operacyjnym
Automatycznie zapisywane ustawienia
Dostęp do kanałów informacyjnych
Generowanie wykresów w trybie rzeczywistym
Prognozy gospodarcze
Wskaźniki makroekonomiczne
Dostęp do danych historycznych
Brak ograniczeń ilości śledzonych instrumentów
Automatyczne powiadomienia - alarmy
Brak reklam
Częste aktualizowanie kursów
Dostęp do modułu analitycznego
Powiązanie zmiany kursu z przyczyną
Wspierasz młodą polską firmę

Wybierz dla siebie Konto Premium
Konto Premium
30 DNI
9,98 PLN

Zamawiam


Konto Premium
90 DNI
25,98 PLN

Zamawiam


Konto Premium
365 DNI
99,98 PLN

Zamawiam

Konto Premium może być aktywne w danej chwili tylko na jednym komputerze dlatego w przypadku potrzeby uruchomienia aplikacji na kilku komputerach jednocześnie wymagane jest posiadanie odrębnych kont mailowych z przypisanymi usługami Premium.

Jeżeli posiadasz już aktywne konto Premium i zakupisz nową usługę Premium, w taki przypadku ważność istniejącego konta zostanie poszerzona o zakupioną usługę.


Zawsze aktualne wskaźniki giełdowe

Jeżeli interesują Cię zawsze aktualne wskaźniki giełdowe, chciałbyś wiedzieć jak przedstawia się aktualny wykres, który Cię interesuje i który regularnie śledzisz, to korzystając z naszej aplikacji na pewno będziesz mieć bardzo dogodny dostęp do tych informacji. Co więcej dzięki naszemu programowi możesz jednocześnie śledzić kilka kursów giełdowych co z całą pewnością jest ogromnie dużym ułatwieniem. Oferujemy bardzo łatwy dostęp do różnorodnych wykresów giełdowych, takich jak chociażby wykres wig20, a także informacje dotyczące spółek, które należą do tego wykresu.

Wyniki i wykresy na jednym pasku

Nasz program daje Ci wiele możliwości, szczególnie, że dostęp do najważniejszych informacji giełdowych masz w jednym miejscu! Nie musisz już korzystać z wyszukiwarki internetowej i śledzić informacji na kilku zakładkach jednocześnie, korzystanie z naszej innowacyjnej aplikacji jest o wiele prostsze i bardziej funkcjonalne, dlatego już dzisiaj przetestuj darmową wersję, w której znajdziesz wyniki giełdy, aktualne notowania i wskaźniki czy wykresy giełdowe. Dostępna jest także wersja Premium, która daje znacznie więcej możliwości za niewielką cenę. W wersji Premium nie musisz przejmować się reklamami, prócz tego zyskujesz bardzo częstą aktualizację kursów czy też automatyczne powiadomienia i alarmy.

Stały dostęp do najważniejszych, stale aktualizowanych informacji pozwoli Ci efektywniej i pewniej grać na giełdzie, a co za tym idzie osiągać z tego tytułu zyski i przychody. Możemy zagwarantować, że dzięki użytkowaniu naszej aplikacji giełda będzie dla Ciebie jeszcze bardziej zrozumiała, zaś wersja Premium pomoże Ci zyskać jeszcze więcej.